Kinë Grey Lesh tharëse Balls prodhuesit dhe furnizuesit | Rolking

Gray Lesh Balls tharëse

Përshkrim i shkurtër:

 *100% pure New Zealand wool* 100% handmade in China  


Detail Product

Profili i kompanisë

FAQ

Paketim dhe dorëzimit

Contact US

图片 1

 

* 100% i pastër leshi Zelanda e Re
* 100% handmade in China
12


 


 • Previous:
 • : Next

 • Profili i kompanisë
  Fabrika jonë që në vitin 1983, i cili ndodhet në provincën Hebei, në veri të Kinës. Ajo ka shumë përvojë për prodhimin ndjerë.

  Dy linja profesionale të prodhimit -Ka-së, ajo do të na mbështesin për të bërë mallrat pa probleme dhe e garantuar kohën e prodhimit.
  -Nuk është më shumë se 50 njerëz në fabrikë për të punuar për qëllim konsumatorit.
  - Ne do të provë vërtetimin BSCI çdo vit. ajo e kaluar edhe këtë vit. Bashkangjitur është BSCI e fabrikës sonë. Është na mbështesin për të ofruar produktin e mirë të klientit tonë.
  - Ka certifikimit SGS për ndjerë.
  - Ka ekip profesional QC për të kontrolluar cilësinë e mallrave. Është ofrojnë komoditet më të mirë për klientët e shesin mallra.
  图片 5

  FAQ

  Q: A kam nevojë për të vazhduar përdorimin zbutës ose fletët tharëse me 6 pack XL premium 100% topin tharëse leshi?
  A : Nope! Ditch those dryer sheets and stop buying liquid fabric softener too. The wool dryer balls will provide the softening effect you need and will save you money in the long run as a bonus.

  Q: Pse janë 6 pack XL premium top 100% tharëse leshi më mirë se format e tjera të softeners pëlhurë?
  A: Wool dryer balls shorten drying time, soften and fluff fabric, and reduce static in a green, all-natural way. They also help bed sheets stay untangled during the drying process as well as keep pet hair off of clothes.

  Q: A mund të përdor 6 pack XL premium 100% lesh tharëse topin me lavanderi foshnjës sime dhe / ose pelena leckë?
  A: Absolutely! It is totally safe for a baby’s sensitive skin.

  Pyetje: Sa kohë do të zgjasë 6 pack XL premium 100% lesh tharëse topin?
  A: They should last for over 1,000 loads. Most people will use them for 2-5 years, depending on how much laundry they do.

   

  Paketim dhe dorëzimit

  未 标题 -1

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat!