China Organizer Felt Box for for Kids Manufacturers and Suppliers | Rolking

Organizer Felt Box for for Kids

Përshkrim i shkurtër:

PREMIUM MATERIAL: This Book Basket made of high quality thick felt which is sturdy but soft to protect your furniture. It is able to hold ton of stuffs , a good space saver for you ! FELT ORGANIZER: Durable bathroom storage basket for toys, books, magazines,games, art & craft supplies, line...


Detail Product

COMPANY PROFILE

Contact US

felt basket A (4)

PREMIUM MATERIAL: This Book Basket made of high quality thick felt which is sturdy but soft to protect your furniture. It is able to hold ton of stuffs , a good space saver for you !

FELT ORGANIZER: Durable bathroom storage basket for toys, books, magazines,games, art & craft supplies, linens, socks, underwear, baby products, holiday ornaments,CD, DVDs, keepsakes, and more bits and pieces at home or office.

COLLAPSIBLE STORAGE BIN: The collapsible basket can be easily folded when not in use.

MORDERN BASKET: The dog toy basket with cut handles make them easy to slide in and out . These storage baskets decor are perfect for drawer, desk,closet, entryway, bedroom,living room,playroom,bathrooms,craft room,dorms,condos,toilet or even in the kitchen.Neutral color can match a lot of home styles.

felt basket A (5)

felt basket A (3)

 


 • Previous:
 • : Next

 • Profili i kompanisë:

  Fabrika jonë e themeluar në vitin 1983, e cila është e vendosur në provincën Hebei, në veri të Kinës. Ka qenë në këtë linjë për mbi 30 vjet.

  -Dy linjat e prodhimit profesionale, ajo do të na mbështesin për të bërë mallrat pa probleme dhe të garantojë kohën e prodhimit.
  -Më shumë se 50 njerëz në fabrikë për të punuar për qëllim konsumatorit.
  -Audit vërtetimin BSCI çdo vit. Ajo kaloi edhe këtë vit. Bashkangjitur është BSCI e fabrikës sonë.
  - Vërtetim SGS për ndjerë.
  - Ekipi profesional QC për të kontrolluar cilësinë e mallrave.

   

  Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat!