ЗА НАС

извршување на квалитетот на најдобрите

EST во 1983 година, и го поминавме меѓународниот сертификат за систем за управување со квалитет BSCI, RWS, ISO9001, така што материјалот е GRS и еко пријателски. Има 9 производни линии и 80+ работници; повеќето од нив се повеќе од 10 години искуство на пазарот, ние гарантираме одговор во рок од 24 часа, ако не изберете нас, тогаш нашите тимови ве поддржуваат цел ден, нашето искуство може да биде ваше, Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика

ПРОИЗВОДИ

WhatsApp Онлајн Chat!